knipex logo
Spoločnosť › Kvalita v každom detaile

Kvalita v každom detaile

 • Kvalita v každom detaile

  130 rokov skúseností u každých KNIPEX klieští, ako aj know-how mnohých odborníkov. Kvalita našich klieští spočíva v súčte mnohých funkcií a vlastností, ktoré sú navzájom ideálne zladené. Navrhnuté a vyrobené s vysokou spoľahlivosťou a podrobené náročným testom.

 • Funkcia určuje tvar

  Veci začínajú vždy s kovaním rukovätí klieští. Ich tvar a rozmery sú generované z návrhu klieští; najvhodnejší návrh na kovanie čeľustí je odvodený od toho. Pomocou špeciálneho softvéru môžeme simulovať optimálne rozloženie a kompresiu 1.250°C horúcej ocele v kovacích zápustkách.

 • Oceľ v najlepšej podobe

  Používame vysoko kvalitnú oceľ, ktorá je valcovaná podľa našich prísnych špecifikácií. Čeľuste vyrábame s veľkou presnosťou z vysoko odolného materiálu. Konštrukcia a presnosť čeľustí sú dôležitými faktormi, ktoré ovplyvňujú kvalitu a efektivitu.

 • Vyvíjame a konštruujeme stroje

  Rad mechanických spracovateľských krokov postupne dáva kliešťam ich funkčné vlastnosti. Za týmto účelom sme vyvinuli stroje, ktoré v mnohých prípadoch staviame sami podľa svojich špecifických požiadaviek. Ponúkajú veľké skúsenosti a rozsiahle odborné znalosti. Veľké množstvo a moderné automatizácie nám umožňujú dosiahnuť vysokú účinnosti pri výrobe.

 • Presná výroba a kontrola presnosti

  Spoľahlivá implementácie našich vysokých nárokov s ohľadom na kvalitu a presnosť vyžaduje najviac moderného testovacieho inžinierstva. Špeciálny výkon našich klieští je závislý na súlade s najtesnejšou toleranciou, často prichádza až k stotinám milimetra.

 • Správna teplota

  Dokonca aj dobrý materiál sa stáva tvrdý a odolný iba vďaka starostlivému tepelnému spracovaniu v presne koordinovaných krokoch. Týmto spôsobom vyrábame molekulárnu štruktúru ocele, ktorá ponúka optimálnu tvrdosť a húževnatosť.

 • Presnosť bez kompomisov

  Venujeme veľmi osobitnú pozornosť oblasti použitia našich klieští, a to najmä na rezné hrany a uchopenie zubov. Ich spoľahlivosť a trvanlivosť zaručuje presná geometria a ďalšie kalenie s využitím vysokofrekvenčného prúdu.

 • Konečné spracovanie a viac....

  "Konečný dotyk", je vždy na konci výrobného procesu, kde je na kliešte ručne aplikovaná rukoväť alebo plastové máčanie rukoväte.
  Bezpečnosť je na prvom mieste: okrem iného, každé izolované kliešte musia prejsť skúškou napätím na 10.000 V.

 • Zaručená spoľahlivosť

  Naša značka znamená sľub: 100% spoľahlivosti.
  Kontrolujeme napr. všetky naše bočné cvikacie kliešte na drôt pred tým, než opustia spoločnosť. Je to časovo náročné, ale je zaručené, že spĺňajú vysoké požiadavky užívateľov na celom svete.

vytlačiť