knipex logo
Novinky › Spotrocker videá

Cobra QuickSet ako “kráľ v ringu”

Spotrocker videá ukazujú kliešte Cobra QuickSet v úplne inom svetle

 

KNIPEX Cobra QuickSet
Kliešte KNIPEX Cobra QuickSet vstupujú do ringu proti skrutke -
kto tento súboj vyhrá?

V lete 2016 vyhlásil KNIPEX videosúťaž na webstránke “Spotrocker” a vyzval mladých tvorivých filmárov aby vytvorili videá na tému kliešte Cobra QuickSet. Víťazné videá oznámil KNIPEX na konci roka.

Spotrocker je webstránka pre súťaže reklamných spotov, kde môžu výrobcovia značkových produktov zadávať video kampane. Takto to funguje: tvorcovia zaregistrovaní na Spotrockeri - hobby filmári ako aj profesionálni tvorcovia videí - tvoria komunitu Spotrockeru. Posielajú svoje videá, hodnotia, komentujú a zdieľajú ich. Víťazi získavajú peňažnú výhru, a najaktívnejší hodnotitelia sú tiež odmenení menšou cenou.  

Široká škála nápadov

Na kampaň KNIPEXu bola skvelá odozva. Vytvorených bolo viac ako 30 videí. KNIPEX bol milo prekvapený niektorými veľmi tvorivými a originálnymi prístupmi vybranými pre zvýraznenie výhod klieští Cobra QuickSet. A to je presne dôvod prečo sa KNIPEX rozhodol inicioval takúto kampaň. Cieľom bolo pozrieť sa na nové, čerstvé nápady a vidieť svoje produkty z iných perspektív a použiť ich ako inšpiráciu pre prezentáciu svojich produktov.

Vôbec nebolo ľahké vybrať víťazov z tak veľkého počtu vynikajúcich spotov. KNIPEX videá hodnotil podľa nasledovných kritérií:

  • Kreativita (nápad, príbeh, originalita)
  • Realizácia (obrázky, audio, herecký výkon)
  • Dosah (presvedčivosť, zapamätateľnosť).

Výber bol v každom prípade ťažký, preto sa KNIPEX rozhodol oceniť aj miesta od 6 do 15 pre ich kreativitu. Tvorcovia týchto spotov do Vianoc dostali balenie klieští.

Víťazné videá


malé dievčatko
Vo videu, ktoré sa umiestnilo na treťom mieste sa malé dievčatko snaží dočiahnuť na dózu so sušienkami na vrchnej poličke - ako by mohli kliešte Cobra QuickSet pomôcť?

Spot "Bildfabrik" vo Wülfrath zaujal tretie miesto s emocionálnym príbehom o mladom dievčati a nedosiahnuteľnej dóze so sušienkami. Ostatné videá ukazujú Cobru v chrabrej legende a mali sme aj Cobra pieseň s hudobným videom. Víťazom sa stal užívateľ „tonjuwelen“. V jeho spote stojí Cobra QuickSet v ringu proti rýchlo sa otáčajúcej skrutke. Komentátor očakáva jednostranný súboj, pretože skrutka sa krúti jednoducho príliš rýchlo. Ako teda súboj skončí?

Tie najlepšie spoty si môžete pozrieť nižšie alebo na našej YouTube stránke. Stoja za pozretie!

3 najlepšie videá

1. miesto:

Cobra vs skrutka

2. miesto:

Pripravený na akúkoľvek výzvu

3. miesto:

Knipex - Bystré dieťa

vytlačiť